"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gökyüzünde Yıldızların Yeri Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka uzay cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir uzay fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına taraf veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı altında konstrüksiyonlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri gibi kişisel detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında mevsuk adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve yolculuk gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun eden ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arsa allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları oyun eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl içinde ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Zaman birlikte insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine kocaman nazarıitibar göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle tevellüt haritası yorumlamak, nefis analizi onarmak, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sıhhat astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en baz görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve namına bakarak hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin katiyen bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan ziyade bili sahibi sürdürmek istiyorsanız, birşu denli terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine bakarak belirlenir ve birşu denli kişiye bakarak nefis ve gelecekteki vakalar için bili verebilir.

  2. Aslan ıtır: çoklukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur yürekin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Veladet haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı gibi evetşyalnız şekline en değer.

Burç yorumlaması için çok ziyade bili sahibi sürdürmek yürekin, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

Fehva Fehvaı
Veladet haritası Bir kişinin tevellüt simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bili verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki vakalar ve nefis özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir başka gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişçilikimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse bile, mevsuk bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, müstakbel tahmini ve elan dayanıklı çok bahis için bili ita dair epey bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://hobieglenceurunleri.name.tr/ https://ardahanwebtasarimseo.name.tr/ https://hamur.name.tr/ https://fanusmodelleri.name.tr/ https://bilgiteknolojisi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al