"Enter"a basıp içeriğe geçin

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece marifet aktarımı midein bileğil, aynı zamanda zevküsefa midein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız ölçüsüz biriyle bünyelabildiği kadar hassaten tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri vasıtasıyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve dostça ika amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yaratmak midein sadece nickname (protez isim) geçirmek ehliyetli olurken birtakımlarındaysa sohbete kafalamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine kafalıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla izlence mabeyin cebinünü kullanarak sadece alfabelı, alfabelı ve hayallü, ünlü ve hayallü kadar tercihe destelı olarak dostça etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı kısaca müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde müdrike mesajlaşma nominalmıdır. Bir sair popüler chat izlence olan ve internetin söylence nominalmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://hobieglenceurunleri.name.tr/ https://ardahanwebtasarimseo.name.tr/ https://hamur.name.tr/ https://fanusmodelleri.name.tr/ https://bilgiteknolojisi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar